پژو هشگر ان فن گستر
پیغام
لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید

info@pfg-co.com +98 21 887 10 10 8

مشاور خدمات فنی مهندسی


شرکت پژوهشگران فن گستر به عنوان شرکت مهندسی مشاور ذیصلاح سیستم بانکی کشور با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در رسته های مختلف

رتبه کانون مشاوران


دارای رتبه الف-2 از کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی و بسیاری گواهینامه های دیگر تنها بخشی از افتخارات این مجموعه است

سیستم ارتباط با مشتری


پورتال مشتریان و سیستم مدیریت اطلاعات شرکت، روند و مراحل انجام کار پروژه و دسترسی مشتریان را بصورت کامل مکانیزه نموده است

شرکت دانش بنیان


پژوهشگران فن گستر به عنوان شرکت دانش بنیان نوع دو (صنعتی) یکی از پیشتازان فعالیت در حوزه EPC (مهندسی، تدارکات، ساخت)

ما خدمات مطالعات امکان سنجی,تامین منابع مالی,نظارت بر اجرای طرح,ارزیابی طرح ها,شناسایی فرصتهای سرمایه‌گذاری,عارضه یابی,مطالعات بازار,مشاوره مدیریت و سیستم,بازرگانی و امور بین الملل ارائه می دهیم

در صورتی که شما به یکی از خدمات ما نیاز دارید لطفا از صفحه تماس با ما برایمان پیغام بگذارید!


مطالعات امکان سنجی

مطالعات امکان سنجی

گزارشات امکان سنجی ابزاری برای ارزیابی و بررسی کسب و کار بوده و قبل از هر گونه سرمایه گذاری و اجرای پروژه ، انجام مطالعات امکان سنجی ،ارزیابی و تجزیه و تحلیل پتانسیل آن پروژه لازم و ضروری است. تدوین گزارشات توجیهی طرح (بازار،فنی و مالی) به منظور امکان پذیر بودن موضوع طرح و بررسی درآمدها و شرایط بازگشت سرمایه و نهایتاً سودآوری طرح انجام می شود.


ادامه مطلب ...

تامین منابع مالی

تأمین منابع مالی، انجام و بررسی و مشخص کردن نیازهای مالی پروژه در طی تمامی فرآیند توسعه آن و ارائه بسته ای برای آگاهی کامل از مخاطرات پیش رو در توسعه پروژه است.در این رسته با توجه به ویژگی های پروژه و شرکت توسعه دهنده، و همچنین قابلیت های ابزارهای تأمینمنابع مالی در کشور، برنامه ای کامل برای تأمین مالی طرح نوشته می شود. این برنامه شامل تمامی پیش نیازها و اقدامات لازم برای استفاده از منابع مالی مورد نیاز در زمان توسعه پروژه بوده و از پیش، توسعه دهنده پروژه را با تمامی ابعاد مسئله تأمین منابع مالی و راه حل های آن آشنا خواهد کرد.


ادامه مطلب ...
تامین منابع مالی
نظارت بر اجرای طرح

نظارت بر اجرای طرح

نظارت بر فرآیند اجرای طرح به منظور اطمینان از اجرای صحیح طرح مصوب و همچنین مصرف صحیح منابع تخصیص یافته به طرح در قالب گزارش بازدیدهای دوره ای می باشد.


ادامه مطلب ...

ارزیابی طرح ها

ارزیابی طرح عبارت است از بررسی و ممیزی همه جانبه یک طرح امکان سنجی به منظور راستی آزمایی و تعیین صحت اطلاعات و نتایج درج شده در مطالعات امکان سنجی جهت سرمایه گذاری در طرح.


ادامه مطلب ...
ارزیابی طرح ها
شناسایی فرصتهای سرمایه‌گذاری

شناسایی فرصتهای سرمایه‌گذاری

شناسایی فرصت های سرمایه گذاری عبارت است از بررسی وضعیت کلی فضای کسب و کار و شناسایی فرصت های مناسب برای سرمایه گذاری در پروژه های بهینه یا توجیه پذیر و ارائه نتایج در قالب گزارشات قابل استفاده برای سرمایه گذاران.


ادامه مطلب ...

عارضه یابی

عارضه یابی به منظور جمع آوری اطلاعات و بررسی ساختار سازمانی، محیط سازمان، استراتژی ها، سیستم های مدیریت منابع انسانی، سیستم های اطلاعاتی، فرهنگ سازمانی، خط تولید، ماشین آلات و تجهیزات در جهت انتخاب راهکارهای بهبود انجام می گردد


ادامه مطلب ...
عارضه یابی

سوابق کاری با توزیع کشوری

جهت نمایش اطلاعات روی استان مورد نظر کلیک نمایید


جهت نمایش اطلاعات روی استان مورد نظر کلیک نمایید

اطلاعات شامل:

  • اندازه دایره های رو نقشه در هر استان نشانگر حجم پروژه ها از لحاظ تعدادی
  • محاسبه و نمایش انواع پروژه های کار شده در استان
  • محاسبه و نمایش تعداد پروژه ها برای هر نوع پروژه در استان

*** جهت نمایش روی فضای آبی روی هر استان کلیک نمایید.

*** از دکمه های کنار نقشه میتوانید برای بزرگ و کوچکنمایی نقشه استفاده کنید.


نمایندگی ها و کارگزاریها


به موجب وجود ريسكهاي سياسي و تجاري در روند صادرات و بمنظور تشويق صادركنندگان به توسعه فعاليتهاي صادراتي خود و كاهش نگراني آنها در اين زمينه و ارائه پوششهاي لازم به آنها در مقابل ريسكهاي سياسي و تجاري و بمنظور تامين امنيت مالي صادركنندگان ايراني و در نتيجه توسعه موثر صادرات غير نفتي كشور، صندوق ضمانت صادرات ايران بعنوان يكي از زيرمجموعه هاي وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت با شخصيت مالي و حقوقي مستقل تاسيس گرديد.

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به منظور تجاری سازی نوآوریها و اختراعات، کاربردی نمودن دانش و دستاوردهای پژوهشی و تکمیل زنجیره ایده/ محصول/بازار از شرکتهای دانش بنیان پشتیبانی و حمایت کرده و خدمات مالی و اعتباری از جمله کمک، تسهیلات و مشارکت برای آنها تامین می نماید.به طور کلی هدف نهایی صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان یک نهاد توسعه ای کمک به رونق اقتصادی کشور از طریق حوزه های دانش بنیان و فناوری های برتر می باشد.

از آن ‌جايي‌كه يکي از اصلي‌ترين موانع اعطاي تسهيلات اعتباري براي تعاوني‌ها نداشتن وثايق کافي مورد نظر موسسات مالي و اعتباري و بالا بودن ريسك سرمايه‌گذاري براي اين بنگاه‌ها است، صندوق ضمانت سرمايه‌گذاري تعاون، جهت توسعه بخش تعاون و رفع موانع آن، از طريق اعتبارسنجي متقاضيان نسبت به صدور انواع ضمانت‌نامه‌ اقدام مي‌نمايد.

317
تعداد قرارداد
2601
تعداد پروژه
202
تعداد افتخارات
289
مشتریان وفادار